O FIRMIE

  • Sprawdzony auto serwis w Bydgoszczy. Warsztat samochodowy Auto-Service oferuje solidne i rzetelne auto naprawy.

    W Fordonie jesteśmy od 1983 roku Od wielu lat naszą specjalnością są różnego rodzaju naprawy dotyczące mechaniki i elektryki pojazdowej. Dzięki ciągle podnoszonym umiejętnościom oraz bogatej wiedzy możemy zapewnić bardzo wysoki poziom usług. W połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawa to, że nasz auto serwis jest jednym z najlepszych tego typu warsztatów w Bydgoszczy. Nie musisz oczywiście wierzyć nam na słowo. O naszych umiejętnościach najlepiej świadczy szerokie grono Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Warto powierzyć swoje auto specjalistom. Oszczędzasz w ten sposób nie tylko czas, ale również pieniądze. Staramy się dopasować do potrzeb klienta i doradzić jak najlepsze rozwiązania w naprawie.

    Nie musisz oczywiście wierzyć nam na słowo. O naszych umiejętnościach najlepiej świadczy szerokie grono Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Warto powierzyć swoje auto specjalistom. Oszczędzasz w ten sposób nie tylko czas, ale również pieniądze. Staramy się dopasować do potrzeb klienta i doradzić jak najlepsze rozwiązania w naprawie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Możesz to zrobić drogą mailową, telefonicznie lub po prostu przyjechać do naszego warsztatu samochodowego w Fordonie w pobliżu UTP przy ulicy Bydgoskich Olimpijczyków 14.

    Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Możesz to zrobić drogą mailową, telefonicznie lub po prostu przyjechać do naszego warsztatu samochodowego w Fordonie w pobliżu UTP przy ulicy Bydgoskich Olimpijczyków 14. Dane kontaktowe oraz mapa dojazdu widoczne są w zakładce kontakt.

    Nie czekaj. Zadbaj już teraz o swoje auto!